EPonuda sajt za upoređivanje cena i proizvoda, Vam omogućava da brzo i lako nađete Kaufmax modla za tortu pravougaona-opasac 39X27X7,5 cm rose gold metalic collection KM-0071 po najpovoljnijoj ceni u prodavnicama Ananas, Bazzar, Kaufmax. Naš cilj je da kupci budu što bolje informisani o ponudi na tržištu Srbije (Beograd, Novi Sad, Niš
Cenník tort pre rok 2022 Cena každej torty sa odvíja od jej gramáže/počtu porcií a predovšetkým od náročnosti zdobenia a množstva detailov. Každá torta je tak ocenená individuálne. Uvedené ceny, gramáž i počet porcií sú len ORIENTAČNÉ a slúžia na ilustráciu ceny torty s jednoduchým dizajnom. Pre presnú cenovú ponuku, konkrétnej torty mi neváhajte zavolať alebo použite kontaktný formulár nižšie. V prípade, že máte určený cenový rozpočet, poradím Vám a prispôsobím tomu tortu. Typ torty Približná váha Počet porcií Základná cena jednoposchodová (okrúhla, štvorcová, srdce) 4 kg 18 ks od 60 € dvojposchodová 8 kg 35 ks od 110 € trojposchodová 10 kg 50 ks od 160 € Cenník postavičiek a kvietkov MALÁ POSTAVIČKA cena: od 7 €Malé jednoduché fondánové postavičky do 7 cm, najmä zvieratká - krtko, macko, psík... STREDNÁ POSTAVIČKAcena: od 12 €Stredné fondánové postavičky do 12 cm a zložitejšie postavy, najmä protagonisti z rozprávok, hier - My Little Pony, Máša a Medveď, Paw Patrol... VEĽKÁ POSTAVIČKAcena: od 18€Veľké postavy, najmä ľudské, znázorňujúce povolania, koníčky, ale aj princezné, väčšie realistické zvieratá... FONDÁNOVÉ KVETYcena: od 1€/ksRuža, margarétka, tulipán a iné jednoduché kvety 1€/ks - zložitejšie kvety ako orchidey individuálna cena. Cenník minitortičiek a cupcakes MINITORTIČKY cena: od 8 €Približná gramáž minitortičiek je 500 g, pričom sú plnené, poťahované a zdobené ako klasické väčšie torty, jedna minitortička sú cca 2 porcie. Minimálny odber je 10 ks. CUPCAKES cena: od 1,80 €Cupcakes môžu byť zdobené fondánom alebo plnkou, pečiem ich v dvoch veľkostiach a rôznych príchutiach. Cena sa pohybuje od 1,80 € za ks s klasickým papierovým košíčkom a od 2 € s ozdobnými košíčkami. Minimálny odber je 24 ks. Dodatočné informácie Štandardná výška jedného poschodia je približne 9 ceny sú vrátane gramáž a počet porcií sa týkajú bežnej veľkosti, s ktorou sa dá ale do určitej miery hýbať podľa torty a špeciálne príchute sa oceňujú individuálne na základe náročnosti výzdoba a fondánové postavičky sa pripočítavajú k základnej cene individuálne na základe náročnosti informácie nájdete v sekcii „ako objednávať“ a „ponuka„
Cena 75 zł szt. Cena tortu tradycyjnego jest zależna od ilości porcji, użytych produktów, smaku i stopnia trudności dekoracji: Tort na 12 osób od 144 zł + dekoracja; Tort na 16 osób od 192 zł + dekoracja; Tort na 20 osób od 240 zł + dekoracja; Tort na 24 osoby od 288 zł + dekoracja
Widok (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:44 czy np. tort urodzinowy dla dziecka inaczej sobie liczą niż zwykły tort? Z góry dziękuję za odp. 0 2 (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:48 33 za kg płaciłam wczoraj (zaspa) ale był PYCHA a ja nie lubie tortów 0 0 ~zainteresowanamama (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:52 W jakiej cukierni kupiłaś? był to kawałek czy cały tort? bo nie wiem ile z reguły ważą takie torty np. na 15-20 osób 3 0 (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:53 Idz do cukierni i zapytaj! 2 11 ~zainteresowanamama (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:55 a Ty co lewą nogą wstałaś? no coment 5 2 ~Gosiarein (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 09:58 ja kupowałam w piątek w cukierni Sabinka w netto (na Warszawskiej w Gdańsku) i płaciłam 32zł/kg jeden tort tak na 5-6 osób wyszedł ok 25zł drugi na 8-10 wyszedł ok. 30zł 1 4 ~zainteresowanamama (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:05 Gosiarein, to nie drogo, a czy za torty urodzinowe się jakoś extra płaci? 1 0 ~mjakmama (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:06 w sowie ok 45 zl za kg, czernis ok 40 zl za kg, wega na morenie ok 35 zl 2 1 (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:07 deker od 55zl/kg sowa ok 38-49zl/kg czernis 49-60zl/kg na wajdeloty smietanowy 35zl/kg ale nie polecam, popsul sie, to juz nie ten sam co pare lat temu szydlowski smietanowy z owocami 36zl/kg jacekplacek 30-33zl/kg ja na 12 osob mialam 1,5kg, a na 20 musialabys miec ze 2kg, tak mi sie wydaje. a jesli chcesz miec dodatkowe jakies figurki cukrowe itd. to placisz za to dodatkowo. 1 1 ~Risika (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:21 w delicji 38/kg, dodatkowo figurka np z elmem 25 zl, za tort na 16 porcji placilam 90 zl, w dekerze wyszedl za 200. 0 3 ~Gosia (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:21 ja nie brałam typowo urodzinowego, widziałam tam takie z napisami ale nie wiem ile droższe 0 0 ~niezalogowana (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:32 bo nie wiem ile z reguły ważą takie torty np. na 15-20 osób dla takiej ilosci osob musisz zamowic naprawde spory tort 0 0 ~Gosiarein (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:33 myślę że około 2 kg, ale dopytaj w cukierni 2 0 ~jas (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:39 tort liczy się mniej więcej 10 dkg na osobę. W cukierni WZ w Gdańsku 29zł za kg,u nas co roku truskawkowy króluje- przepyszny. MOżesz przyjść ze swoim obrazkiem na pendrive,czy płytce,a oni TObie zrobią z tego opłatek i będzie na torcie. 2 0 (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 10:57 ja też od kilku lat zamawiam w WZ truskawka najlepsza:) 0 0 ~zainteresowanamama (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 11:09 dzięki dziewczyny za cenne informacje :) 1 1 ~nilkaa (9 lat temu) 3 stycznia 2013 o 11:15 Hafner - 65 za kg Tez zamawiam około 100 gramów na osobę 0 0 ~znajoma (9 lat temu) 1 lipca 2013 o 07:32 zarobienie tortu kosztuje w cukierni 23 zł.;p 1 1 ~anka (9 lat temu) 1 lipca 2013 o 21:50 czy ktoś jadł torty od lipińskiego ceny przystępne , ale jak ze smakiem 0 0 ~Doda88 (2 lata temu) 31 sierpnia 2019 o 23:16 3 kg 0 0 do góry
Oferujemy również eleganckie, torty mogące sprawdzić się na wielu różnych okazjach. Jeśli potrzebujesz tortu na zamówienie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej łódzkiej cukierni internetowej. Elegancki tort weselny, a może urodzinowe ciasto dla dzieci, ozdobione motywami bajkowymi. Nasza cukiernia internetowa
Zrobiłam tort na urodziny męża. Nie brałam w ogóle pod uwagę, żeby go kupić. Od jakiegoś czasu robię je samodzielnie. Pieczenie sprawia mi dużo frajdy. Taki własnoręcznie przygotowany tort, albo inne smakołyki świetnie zastępują prezent. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła ile kosztuje zrobienie tortu w domu, a ile kupienie gotowego. Przepis Tort zrobiłam z przepisu na kostkę alpejską, jest to ulubione ciasto męża. Przepis pochodzi ze strony Kwestia Smaku, ale dużo w nim modyfikowałam. Na pewno nie dodawałam alkoholu, zrobiłam dwa biszkopty, żeby był przekładaniec tak jak na zdjęciach i nasączyłam je mocną herbatą, użyłam mniej śmietany itd. Ile kosztował mnie tort? Poniżej w tabeli prezentuje koszty jakie poniosłam: SkładnikIlośćKoszt zł Jajka6 Mąka65 g0,09 Cukier100 g0,27 Kakao75 g1,78 Herbata1 szt. + szklanka wody, zagotowanie0,15 Powidła śliwkowemiałam własne0 Masa krówkowa400 g3,99 Masło200 g3,67 Bezyzrobiłam swoje, 310 g3,55 Śmietana2*330 ml5,78 Cukier puder20 g0,07 Cytrynacytryna0,17 Śmietan fix1 Czekoladadwie kostki0,02 Wodado sprzątania, powiedzmy, że 1 cykl mycia zmywarki + tabletka0,54 Prądzmywarka 1 cykl, 20 pieczenia w piekarniku i 20 minut pracy robota kuchennego1 Razem24,47 Łączny koszt zużytych składników, wody i prądu to 24,47 zł. Gotowy tort ważył 1845 gramów, czyli 1 kilogram tortu kosztował 13,26 zł. Średnica tortu wynosiła 24 cm, wysokość 6,5 cm. Koszty mogłyby być nieco wyższe, gdybym musiała dokupić powidła lub gotowe bezy. Miałam własne wyroby, więc wyszło kilka złotych taniej. Gdybym musiała wszystko kupić, tort kosztowałby około 30 zł, co dałoby 16,26 zł/kg. Ile pracy przy torcie? Wiadomo, że tort idealny nie jest. Nie wygląda jak ten z folderów cukierniczych. Ja mam raczej przeciętne zdolności artystyczne, ale wydaje mi się, że wygląda całkiem nieźle. Smakuje obłędnie, co zapewne wyjdzie mi bokami;) Nie czuję, żebym się przy nim napracowała. Nawet jeżeli wliczyłabym beziki, które przygotowałam dzień wcześniej. Czas pracy przy samym torcie wyniósł 116 minut nie licząc czasu pieczenia (20 min), czyli 2 godziny. Z bezami czas pracy to 2,5 godziny. Pracę wykonywałam w trzech turach po około 40 min. Wykonanie tego tortu nie było skomplikowane. Sporo czasu poszło na sprzątanie po całej zabawie. Ktoś, kto ma wprawę i nie kręcą mu się dzieciaczki poniżej 3 roku życia pod nogami, pewnie zrobiłby go szybciej. Z doświadczenia wiem, że część prac można wykonać wcześniej, np. upiec wcześniej biszkopty (można zamrażać) czy wykonać lukrowe ozdoby. Tort w cukierni Jakoś mi nie po drodze ostatnio do cukierni. Nie orientuje się w cenach tortów. Znalazłam informacje na forum, ze w małej miejscowości, czyli jak u mnie, tort może kosztować około 30 zł/kg. Przeglądając cenniki cukierni w Internecie, natrafiłam na najniższą cenę 37 zł/kg, gdzie indziej ceny: 47 zł/kg, 67,90 zł/kg. Ktoś podaje cenę 60 zł za blachę kostki alpejskiej. Zakładając cenę z małej miejscowości, np. 30 zł/kg, to mój tort mógłby kosztować w cukierni 55,35 zł. To ponad dwukrotnie więcej niż ten samodzielnie zrobiony. Przy cenie 47 zł/kg, cały tort kosztowałby już 86,72 zł. Przy 67,90 zł/kg – aż 125,28 zł! Muszę przy okazji popytać w mojej miejscowości ile kosztowałby ten tort. Wnioski Moim zdaniem zrobienie pysznego i ładnego tortu nie jest mocno skomplikowane i każdy może sobie z tym poradzić. Gorzej z czasem, możesz go sporo potrzebować i to jedyny argument, który może przemawiać za tym, żeby jednak kupić gotowy tort. Za słodziutki tort w cukierni możemy słono zapłacić. Robiąc własny oszczędzamy, a jak wiadomo, każda impreza nas trochę kosztuje. Jak na razie, nie zrezygnuje z pieczenia tortów na różne rodzinne okazje. Niedługo roczek mojej córeczki, więc będę piec kolejny. Póki co, sprawia mi to przyjemność. Próbuję wciąż nowych tortów i mam pewność, że będą smakować. Niektóre kupne ciasta są okropne! Myślisz, że warto piec samemu, czy lepiej zaoszczędzić swój czas?
qzSnym.